П’ЯТЬ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ КРОВОТОЧИВОСТІ ЯСЕН

 

  1. Побачив кров у слюні під час чищення зубів чи помітив будь-яку іншу можливу ознаку захворювання ясен, як можно швидше зверніться до свого стоматолога. Ні в якому разі не чекайте поки у вас не почнуться серйозні проблеми. Регулярні обстеження у стоматолога допоможуть вам виявити та вилікувати захворювання ясен перш, ніж вони стануть гірше. Негайно зверніться до стоматолога. Лікар призначить лікування
  2. Оберіть зубну пасту з фтором, формула якої розроблена науковцями для зменшення формування зубного нальоту, який може подразнювати ясна та спричиняти їхнє захворювання. Наприклад, зубна паста Пародонтакс фізично видаляє накопичення бактерій зубного нальоту та в 4 рази ефективніше бореться з основною причиною кровоточивості ясен, ніж звичайна зубна паста*.
  3. Двічі на день чистьте зуби протягом двох хвилин за допомогою звичайної або електричної зубної щітки з маленькою головкою та м’якими круглими щетинками. Намагайтесь не чистити занадто грубо, рухайте щітку по колу або еліпсу. Рекомендується змінювати вашу зубну щітку на нову кожні три місяці.
  4. Використання зубної нитки або щітки для чищення міжзубних проміжків допоможе видаляти частки їжі та нальоту з важкодоступних місць, наприклад між зубами. Використовуйте нитку двічі на день, в ідеалі перед чищенням зубів щіткою.
  5. Через погане харчування з недостатньою кількістю поживних речовин зуби та ясна можуть стати більш вразливими до захворювань. Ясна курців також більш вразливі до інфекції. Здоровий спосіб життя та правильне харчування допоможуть вам підтримувати здоров’я всього організму, включаючи ясна.

*видаляє більше зубного нальоту, причини кровоточивості ясен, після професійного чищення зубів в кабінеті стоматолога та подальшим чищенням зубів зубною пастою Пародонтакс (за виключенням Пародонтакс Вибілююча із вмістом бікарбонату натрія не менше 67%) 2 рази на день, у порівнянні зі звичайною зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію. Звіт компанії GSK "Дослідження ефективності та переносимості зубної пасти, що містить бікарбонат натрію". 2015