ПРОСТІ СПОСОБИ ПОЗБУТИСЯ ГАЛІТОЗУ

Неприємний запах з рота, або галітоз, якщо використовувати медичні терміни, — неприємне явище, через яке ви можете почуватися незручно поряд з іншими людьми. На щастя, існують прості способи позбутися цієї делікатної проблеми, але правильний метод боротьби з галітозом залежатиме від причини неприємного запаху з вашого рота.

ПРИЧИНИ ГАЛІТОЗУ

Існує багато можливих причин галітозу, одна з найпоширеніших — накопичення бактерій зубного нальоту на, навколо і між зубами. Це відбувається тому, що коли ці бактерії розкладають крихітні частки їжі в роті, може виділятись газ з неприємним запахом. Ці бактерії зубного нальоту також можуть спричиняти розпад зубів або захворювання ясен.

ЯК ПОЗБУТИСЯ ГАЛІТОЗУ?

Найкращий спосіб позбутися неприємного запаху з рота — дотримуватись якісної процедури догляду за ротовою порожниною:

  • будь-яка якісна процедура починається з чищення зубів двічі на день зубною пастою з фтором. Оберіть зубну пасту Пародонтакс, оскільки її формула містить бікарбонат натрію, який фізично видаляє накопичення бактерій зубного нальоту уздовж лінії ясен. Використовуйте її кожен день, щоб зберігати чистоту та свіжість ротової порожнини;
  • також м’яко очищуйте язик, щоб видалити усі бактерії з його поверхні;
  • використовуйте зубну нитку для видалення нальоту та застряглих часток їжі з важкодоступних місць між зубами;
  • регулярно відвідуйте стоматолога для перевірки здоров’я ясен та зубів, а також професійної чистки зубів для видалення стійких накопичень нальоту.

ІНШІ СПОСОБИ ПОЗБУТИСЯ НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ З РОТА

Такі способи також допоможуть вам підтримувати свіжість подиху:

  • уникайте їжі із сильним запахом, такої як прянощі, часник і цибуля, а також таких напоїв, як кава та алкоголь, які можуть тимчасово робити запах з рота неприємним;
  • киньте курити. Через куріння та жування тютюну запах з рота стає неприємним, а на зубах можуть з’явитися плями, тому слід кинути курити задля свіжого подиху та біліших зубів;
  • пийте багато води, щоб уникати зневоднення та змивати з рота бактерії й мертві клітини шкіри, які можуть викликати неприємний запах з рота.

Причиною галітозу також можуть бути деякі захворювання, наприклад інфекції шлунково-кишкового тракту, горла або дихальних шляхів. У такому випадку вам необхідно звернутися до лікаря та вилікувати ці захворювання.