НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ ЗАХВОРЮВАННЮ ЯСЕН ПОСТАВИТИ ВАШЕ ЖИТТЯ НА ПАУЗУ

Захворювання ясен може бути неприємним та незручним. Від кровоточивості або набряку ясен через гінгівіт до серйозніших проблем, як пародонтит, фізичні ефекти захворювання ясен стають тим гірше, чим довше їх не лікують.

На інших сторінках цього сайту ви знайдете більше подробиць про ранні тривожні ознаки захворювання ясен, а також поради з підтримання здоров'я ясен. Якщо ви підозрюєте наявність їх у себе, зверніться до стоматолога.

Прихований вплив захворювання ясен

Однак для багатьох з людей, в яких спостерігаються симптоми захворювання ясен, вплив цього захворювання може бути не тільки фізичним, воно може впливати на їхній емоційний стан та соціальні зв’язки.

Наприклад, люди, що страждають від халітозу (неприємного запаху з рота), потенційної ознаки захворювання ясен, можуть почуватись надзвичайно незручно, особливо в соціальних ситуаціях або за бажання наблизитись до когось. Захворювання ясен також може впливати на вигляд вашого рота та відчуття в ньому, особливо в серйозніших випадках, наприклад при пародонтиті, який може спричинити незворотну втрату зуба. Це може викликати стрес та позбавляти впевненості у собі.

Між тим, люди, у яких під час чищення зубів щіткою або ниткою з’являється кров, можуть відчувати тривогу стосовно причини цього або наслідків для здоров’я ясен. Навіть така проста річ, як похід до кафе з друзями, може викликати складнощі через занепокоєння щодо непривабливої кровотечі з ясен під час їжі.

Як лікувати захворювання ясен

На щастя, існує багато способів, які можуть допомогти зупинити прогресування захворювання ясен —  перш за все, необхідно звернутися до стоматолога, який може запропонувати правильне лікування захворювання ясен саме для вас.

Ви також можете вдатись до деяких простих кроків, щоб підтримувати здоров’я своїх ясен, силу зубів та свіжість подиху між візитами до стоматолога та зменшити вплив захворювання ясен на ваше життя.

  • Чистьте зуби двічі на день не менше двох хвилин зубною пастою Пародонтакс яка в 4 рази ефективніше бореться з причиною кровоточивості ясен*. Дослідження показали, що покращення здоров’я ясен дозволяє людям почувати себе більш впевнено, і рідше уникати соціальних ситуацій.
  • Використовуйте звичайну або електричну зубну щітку з маленькою головкою і м’якими круглими щетинками, приділяючи особливу увагу лінії ясен (місцю, де ясна зустрічаються із зубами). Наприклад, зубна щітка Пародонтакс розроблена спеціально, щоб допомогти запобігти проблемам з яснами й зробити чищення зубів легшим за умови використання двічі на день.
  • Використовуйте зубну нитку або щітку для чищення міжзубних проміжків для видалення нальоту з важкодоступних місць, наприклад між зубами.
  • Використовуйте ополіскувач, такий як ополіскувач ротової порожнини Пародонтакс без спирту, який забезпечує щоденний захист ясен.

Запитайте стоматолога про найкраще лікування захворювання ясен для вас.

*видаляє більше зубного нальоту, причини кровоточивості ясен, після професійного чищення зубів в кабінеті стоматолога та подальшим чищенням зубів зубною пастою Пародонтакс (за виключенням Пародонтакс Вибілююча із вмістом бікарбонату натрія не менше 67%) 2 рази на день, у порівнянні зі звичайною зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію. Звіт компанії GSK "Дослідження ефективності та переносимості зубної пасти, що містить бікарбонат натрію". 2015