ЯК ПІДТРИМУВАТИ ЗДОРОВ'Я ЯСЕН

Причиною захворювання ясен є зубний наліт, тобто тонкий шар бактерій, що накопичується на, навколо і між зубами. Якщо не видаляти бактерії шляхом регулярного та ефективного чищення щіткою та ниткою, вони можуть подразнювати ясна, що призводить до почервоніння, набряку та кровоточивості ясен, що є ранніми симптомами захворювання ясен, які називають гінгівітом.

Якщо ці ознаки захворювання ясен залишити без лікування, між зубами та яснами можуть формуватися невеликі «кишені». Ці «кишені» заглиблюються та можуть призвести до пародонтиту, одного з найсерйозніших типів захворювання ясен. Якщо ваше захворювання ясен досягло цієї стадії, можливо, зуби вже ушкоджені, та якщо його не лікувати, це може призвести до втрати зуба.

Ось чому важливо запобігати захворюванням ясен на ранніх стадіях (гінгівіт), підібравши ефективне лікування для збереження здоров'я ясен.

ТРИ КРОКИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЗДОРОВ`Я ЯСЕН

Здорові ясна надзвичайно важливі для сильних зубів, а найкращий спосіб забезпечити здоров’я ясен — дотримуватись якісної процедури догляду за ротовою порожниною.

Щоб зберігати чистоту ясен та зубів і запобігати захворюванню ясен, достатньо трьох простих кроків.

КРОК 1. Двічі на день чистьте зуби зубною пастою пародонтакс з фтором

Двічі на день чистьте зуби протягом щонайменше двох хвилин за допомогою звичайної або електричної зубної щітки з маленькою головкою та м’якими круглими щетинками. Використовуйте зубну пасту Пародонтакс з фтором, яка фізично видаляє накопичення бактерій зубного нальоту уздовж лінії ясен, допомагаючи яснам щільно прилягати до зубів. За умови використання двічі на день вона в 4 рази ефективніше бореться з причиною кровоточивості ясен, ніж звичайна зубна паста*.

КРОК 2. Користуйтесь ниткою для видалення нальоту між зубами

Використовуйте зубну нитку або щітку для чищення міжзубних проміжків для видалення нальоту з важкодоступних місць між зубами. Обов’язково м’яко ослабте нитку перед використанням, інакше можна пошкодити ясна.

КРОК 3. Регулярно відвідуйте стоматолога, щоб видаляти наліт та запобігати захворюванню ясен

Регулярно відвідуйте стоматолога, оскільки він може виявити проблеми з яснами, перш ніж у вас з’являться будь-які симптоми. Стоматолог також може виконати професійну чистку зубів та полірування, щоб видалити стійкий наліт (зубний камінь) та запобігти захворюванню ясен.

Дотримуйтесь цих трьох кроків, щоб уникнути захворювання ясен та зберегти здоров’я ясен та силу зубів.

ЩО, ЯКЩО В МЕНЕ ВЖЕ Є ЗАХВОРЮВАННЯ ЯСЕН?

Якщо у вас наявні будь-які з цих симптомів захворювання ясен або навіть вже є гінгівіт, ці три простих кроки допоможуть зупинити розвиток гінгівіту та запобігти його появі. Це важливо, тому що якщо не лікувати ці симптоми, вони можуть розвинутись до пародонтиту, який може призвести до втрати зуба. Якщо у вас захворювання ясен, обов’язково відвідайте стоматолога, який допоможе вам зупинити його погіршення.

 

*Видаляє більше зубного нальоту, основної причини кровоточивості ясен, після професійного чищення зубів у кабінеті стоматолога та подальшим чищенням зубів зубною пастою Пародонтакс (за виключенням Пародонтакс Вибілююча) із вмістом бікарботу натрію не менше 67%, 2 рази на день, у порівнянні зі звичайною зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію.