ЯК ПІДТРИМУВАТИ ЗДОРОВ'Я ЯСЕН І МІЦНІСТЬ ЗУБІВ КОЖНОГО ДНЯ

Чищення зубів двічі на день є найкращим способом зберегти здоров'я ясен і зубів, але вибрати правильну зубну пасту не завжди просто. У кожного третього під час чищення зубів кровоточать ясна, і якщо вас ця проблема теж стосується, ми рекомендуємо вам використовувати зубну пасту Пародонтакс для усунення та профілактики кровоточивості ясен.

Однак, якщо після того, як проблему кровоточивості ясен буде вирішено, ви повернетеся до використання звичайної зубної пасти, ваші ясна знову опиняться під загрозою захворювання ясен. Тільки професійна зубна паста може забезпечити повноцінний захист від проблеми кровоточивості і захворювань ясен.

Нова зубна паста для щоденного використання має 8 спеціально розроблених властивостей для підтримки здоров'я ясен і міцності зубів. Зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість не вимагає компромісів, оскільки її щоденне використання максимально знижує ризик розвитку захворювань ясен, зміцнює зуби, освіжає подих і зберігає природну білизну зубів.

ЗУБНА ПАСТА ДЛЯ ЩОДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ ЗАХИСТОМ

Дія нової зубної пасти Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість набагато перевищує ефект зубної пасти, що не містить бікарбонат натрію*. Її спеціально розроблено для людей, чиї ясна кровоточать під час чищення зубів, вона також в 4 рази ефективніше усуває зубний наліт порівняно зі зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію**.

Оскільки зубний наліт є основною причиною кровоточивості, захворювання ясен і розвитку карієсу, щоденне використання зубної пасти Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість забезпечує кращий захист ясен і зубів.

Фтор, що міститься в зубній пасті Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість, захищає і зміцнює зубну емаль. Паста має м'ятний присмак, який надає відчуття свіжості у ротовій порожнині. Паста Пародонтакс м'яко очищає поверхню зубів від плям і зберігає природну білизну і чистоту зубів.

Спільна дія 8 спеціально розроблених властивостей зубної пасти для щоденного використання забезпечує кращий ефект для збереження здорових ясен і міцних зубів.

Обов'язково порадьтеся зі стоматологом, якщо вас непокоїть стан здоров'я ротової порожнини, або ж якщо ви хочете отримати рекомендації щодо щоденного догляду за зубами і яснами.

*Звіт компанії GSK "Дослідження ефективності та переносимості зубної пасти, що містить бікарбонат натрію", 2015

**видаляє більше зубного нальоту, причини кровоточивості ясен, після професійного чищення зубів в кабінеті стоматолога та подальшим чищенням зубів зубною пастою Пародонтакс (за виключенням Пародонтакс Вибілююча із вмістом бікарбонату натрія не менше 67%) 2 рази на день, у порівнянні зі звичайною зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію. Звіт компанії GSK "Дослідження ефективності та переносимості зубної пасти, що містить бікарбонат натрію". 2015