ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ - ЗДОРОВІ ЯСНА

Усім відомо, що здоровий спосіб життя приносить організму багато користі, зберігає хороше самопочуття і оберігає його від хвороб і вірусів. Але говорячи про користь правильного способу життя, здоров'я порожнини рота часто випускається.

Якщо ви дбаєте про своє здоров'я, ведете активний спосіб життя, дотримуєтеся правильного харчування і оберігаєте свою душевну рівновагу, правильна гігієна порожнини рота також має бути частиною догляду за організмом. Догляд за здоров'ям ясен не вимагає багато часу і зусиль, але якщо їм не займатися, ясна можуть опинитися під загрозою розвитку гінгівіту. Якщо не лікувати гінгівіт, він може розвинутися до найбільш серйозної і необоротної стадії - пародонтиту, який є основною причиною випадіння зубів у дорослих людей.

Саме тому, поряд із заняттями у спортзалі, пішими прогулянками на роботу, вживанням овочів і фруктів, та медитацією, необхідно пам'ятати про ретельну гігієну порожнини рота.

ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ'Я ЯСЕН

Дотримуватися правильної гігієни порожнини рота дуже просто, саме вона є найкращим засобом захисту ясен і зубів і забезпечує свіжий подих. Дотримання простої інструкції допоможе зберегти здоров'я порожнини рота:

  • Чистьте зуби два рази в день протягом двох хвилин професійної зубною пастою для здорових ясен, наприклад зубною пастою Пародонтакс. Зубна паста Пародонтакс в 4 рази ефективніше в порівнянні зі зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію,* усуває зубний наліт уздовж лінії ясен, який є основною причиною кровоточивості ясен. Дослідження доводять, що при регулярному використанні двічі на день зубна паста Пародонтакс зупиняє і запобігає одному з ключових симптомів захворювання ясен - кровоточивості ясен.
  • Використовуйте зубну нитку і міжзубні йоржики для чищення важкодоступних зон порожнини рота.
  • Користуйтеся ополіскувачем для порожнини рота, наприклад ополіскувачем ротової порожнини Пародонтакс без спирту для здорових ясен і свіжого дихання.
  • Регулярно відвідуйте стоматолога, оскільки тільки фахівець може визначити захворювання ясен або зубів ще до появи симптомів. При необхідності стоматолог розповість про способи лікування та профілактики захворювання ясен.
  • Кидайте палити. Тютюн послаблює імунну систему, тому ясна курців більш уразливі - розвинутися гінгівіту без захисту імунітету буде простіше, але вилікувати його організму буде важче. Щоб захистити здоров'я організму, і зокрема - ясен, зверніться до лікаря за способом кинути палити.

*видаляє більше зубного нальоту, причини кровоточивості ясен, після професійного чищення зубів в кабінеті стоматолога та подальшим чищенням зубів зубною пастою Пародонтакс (за виключенням Пародонтакс Вибілююча із вмістом бікарбонату натрія не менше 67%) 2 рази на день, у порівнянні зі звичайною зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію. Звіт компанії GSK "Дослідження ефективності та переносимості зубної пасти, що містить бікарбонат натрію". 2015