Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Location:

Поширені запитання про пародонтакс

Поширені запитання про пародонтакс

 • Що являє собою зубна паста для щоденного використання Пародонтакс?

  Здорові ясна не кровоточать, тому якщо ви бачите кров, коли чистите зуби щіткою або ниткою, це може бути ознакою захворювання ясен. Клінічно доведено*, що зубна паста Пародонтакс З Фтором допомагає зупинити кровоточивість ясен за умови використання 2 рази на день. Використовуйте зубну пасту Пародонтакс, щоб зберегти ясна здоровими, зуби – міцними, а подих – свіжим.

   

  *S.L. Yankell et al.,Six-Month Evaluation of Parodontax Dentifrice Compared to a Placebo Dentifrice.J Clin Dent 4:26-30, 1993.

 • Як працює зубна паста Пародонтакс?

  Зубний наліт безперервно утворюється на, навколо і між зубами. Якщо не усунути його вчасно, наліт може стати причиною подразнення ясен, що, в свою чергу, спричиняє кровоточивість і запалення (гінгівіт). Якщо не лікувати гінгівіт, прогресуючи, він може спричинити галітоз (неприємний запаху з рота), опущення ясен і більш серйозну стадію захворювання ясен.

   

  На відміну від звичайної зубної пасти З Фтором, спеціально розроблена формула пасти Пародонтакс включає бікарбонат натрію. Поки ви чистите зуби, він проникає всередину нальоту, руйнуючи його структуру, після чого наліт легко усувається зубною щіткою.

   

  Завдяки механічному усунення нальоту уздовж лінії ясен, зубна паста Пародонтакс допомагає зберегти щільність між зубами і яснами. Зубна паста Пародонтакс в 4 рази ефективніше усуває основну причину кровоточивості ясен в порівнянні зі звичайною зубною пастою (яка не містить бікарбонату натрію).*

   

  * видаляє більше зубного нальоту, основної причини кровоточивості ясен, після професійного чищення зубів в кабінеті стоматолога та подальшим чищенням зубів зубною пастою Пародонтакс (за виключенням Пародонтакс Вибілююча) із вмістом бікарбонату натрію не менше 67%, 2 рази на день у порівнянні із звичайною зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію.

 • Як може Пародонтакс бути в 4 рази ефективнішою?

  Клінічно доведено, що зубна паста Пародонтакс в 4 рази ефективніше усуває бактеріальний наліт, що є основною причиною кровоточивості ясен, в порівнянні зі звичайною зубною пастою.*

   

  * видаляє більше зубного нальоту, основної причини кровоточивості ясен, після професійного чищення зубів в кабінеті стоматолога та подальшим чищенням зубів зубною пастою Пародонтакс (за виключенням Пародонтакс Вибілююча) із вмістом бікарбонату натрію не менше 67%, 2 рази на день у порівнянні із звичайною зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію.

 • Як правильно користуватися зубною пастою Пародонтакс?

  Чистьте зуби зубною пастою Пародонтакс по дві хвилини два рази на день, але не частіше трьох разів на день. Уникайте проковтування пасти. Після чищення зубів необхідно прополоскати рот водою і сплюнути. Не рекомендовано дітям молодшим за 14 років. Завжди дотримуйтеся рекомендацій щодо застосування, вказаних на упаковці. У випадку появи подразнення припиніть застосування.

 • Як швидко зубна паста Пародонтакс починає діяти та зменшувати кровоточивість ясен?

  Зубна паста Пародонтакс діє миттєво з першого використання, і, за умови чищення зубів двічі на день, значно зменшує зубний наліт і знижує кровоточивість ясен після шести тижнів використання**.

   

  ** Кровоточивість ясен, яка виникає при накопиченні зубного нальоту. Yankel et al. Six-month evaluation of Paradontax dentifrice compared to a placebo dentifrice; J Clin Dent. 1993;4(1):26-30.

 • Чи може зубна паста Пародонтакс запобігти повторній появі кровоточивості ясен?

  Клінічно доведено, що чищення зубів двічі на день зубною пастою Пародонтакс може знизити кровоточивість ясен та допомагає запобігти поверненню кровоточивості ясен**.

   

  ** Кровоточивість ясен, яка виникає при накопиченні зубного нальоту. Yankel et al. Six-month evaluation of Paradontax dentifrice compared to a placebo dentifrice; J Clin Dent. 1993;4(1):26-30.

 • Чи повернуться проблеми з яснами після припинення використання зубної пасти Пародонтакс?

  Якщо ви припините використання зубної пасти Пародонтакс, вона більше не зможе допомагати запобігати кровоточивості ясен. Проконсультуйтеся зі своїм стоматологом про те, які продукти вам слід використовувати якщо ви маєте кровоточивость ясен.

 • Яка зубна паста Пародонтакс для щоденного застосування на смак?

  Зубна паста Пародонтакс призначена для щоденного використання і містить бікарбонат натрію, який допомагає усунути зубний наліт і забезпечує чистоту порожнини рота.

   

  До смаку зубної пасти Пародонтакс необхідно звикнути, але більшості людей він починає подобатися не менше смаку звичайної зубної пасти завдяки відчуттю свіжості після її використання.

 • Чи входить фтор до складу зубної пасти Пародонтакс?

  Так, до складу більшості зубних паст Пародонтакс входить фтор.

   

  До складу зубної пасти Комплексний Захист Екстра Свіжість входить 1400 ppm фтору.

   

  До складу зубних паст Пародонтакс З Фтором, Екстра Свіжість і Вибілююча входить 1400 ppm фтору і 1450 ppm - до складу пасти Ультра Очищення. Зубна паста Пародонтакс Без фтору не містить фтору. Щодо тривалого використання цієї пасти варто порадитися зі стоматологом.

 • Чи є зубна паста Пародонтакс для щоденного застосування абразивною?

  При розробці зубної пасти Пародонтакс була використана спеціальна низькоабразивна формула*.

   

  * Крім зубної пасти Пародонтакс Ультра Очищення.

 • Для кого призначена зубна паста Пародонтакс для щоденного використання?

  Використання зубних паст Пародонтакс рекомендовано до використання людям, що страждають від кровоточивості ясен. Вона допомагає усунути кровоточивість ясен, а також має всі властивості звичайної зубної пасти, що містить фтор: захищає від карієсу, підтримує здоров'я ясен і усуває неприємний запах з рота.

   

  Не рекомендовано для використання дітям віком до 14 років.

 • Що входить до складу зубних паст Пародонтакс?

  Двома основними інгредієнтами зубних паст Пародонтакс є фтор і бікарбонат натрію.

 • Чи існує декілька різних видів зубної пасти Пародонтакс?

  На українському ринку представлена зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість. Зубна паста Пародонтакс для щоденного використання доступна в п'яти варіантах, включаючи класичну З фтором, Ультра Очищення, Екстра свіжість, Вибілююча і Без фтору. Остання не містить фтор, щодо її тривалого використання рекомендовано проконсультуватися зі стоматологом.

 • Чи має зубна паста Пародонтакс вибілюючий ефект?

  Так, зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість, паста для щоденного використання Вибілююча і Ультра Очищення відновлюють природну білизну зубів завдяки м'якому очищенню поверхні зубів від плям.

 • Чи залишає зубна паста Пародонтакс плями на зубах?

  Ні, зубна паста Пародонтакс ефективно видаляє бактерії зубного нальоту та відновлює природну білизну зубів.

 • Чи підходять зубні пасти Пародонтакс дітям?

  Зубні пасти Пародонтакс не рекомендовано до використання дітям молодшим за 12 років. Проконсультуйтесь зі стоматологом для належного догляду за ротовою порожниною вашої дитини.

 • Які проблеми може полегшити зубна паста Пародонтакс?

  Зубна паста Пародонтакс може полегшити проблеми ясен, включаючи кровоточивість, почервоніння та набряк.

   

  Також вона має всі переваги зубної пасти для щоденного використання з фтором, тому може бути застосована для правильного догляду за здоров’ям ротової порожнини, допомагаючи зберегти зуби міцними, ясна — здоровими, а подих — свіжим.

 • Чи маю я використовувати зубну пасту Пародонтакс двічі на день щоденно?

  Рекомендовано чистити зуби зубною пастою Пародонтакс двічі на день, щоб запобігти кровоточивості ясен.

 • Які переваги зубної щітки Пародонтакс?

  Зубна щітка Пародонтакс розроблена спеціально, щоб допомогти запобігти проблемам із яснами і зробити чищення зубів легшим. Завдяки маленькій головці й м’якій щетині з двома різними рівнями довжини щетинок, вона ніжна до ваших ясен, але жорстка до нальоту, який є однією з головних причин проблем ясен. Ергономічна форма ручки розроблена для зручності при використанні зубної щітки під час чищення зубів.

 • Що являє собою ополіскувач ротової порожнини Пародонтакс без спирту?

  Ополіскувач ротової порожнини Пародонтакс без спирту спеціально розроблений для профілактики кровоточивості ясен, якщо використовувати його після кожного чищення зубів 2 рази на день. Клінічно доведено, що ополіскувач має ефективну дію для усунення зубного нальоту, запобігання його утворення та для підтримки здоров'я ясен. Ополіскувач містить фтор, що допомагає зміцнити зуби і запобігти розвитку карієсу, а також знижує кількість бактерій, які і спричиняють неприємний запах з рота. Рекомендовано використовувати ополіскувач двічі на день разом із зубною пастою Пародонтакс*.

  Не застосовувати дітям до 14 років, окрім як за призначенням лікаря-стоматолога. У випадку появи подразнення припиніть застосування.

   

  * Clarkson JE 1993, Fejerskov O 2003, Martindale 2011, Dollery CT 1991, US FDA 1995, TenCate JM 1999

 • Як правильно використовувати ополіскувач ротової порожнини Пародонтакс без спирту?

  Використовуйте двічі на день. Полощіть рот ополіскувачем у кількості 10 мл протягом 1 хвилини після чищення зубів зубною пастою. Після застосування виплюньте. Не ковтайте та не промивайте рот водою після використання ополіскувача. Не пийте вміст флакону. Не використовувати у випадку пошкодження упаковки або відсутності захисної плівки на ковпачку.
  Не застосовувати дітям до 14 років, окрім як за призначенням лікаря-стоматолога. У випадку появи подразнення припиніть застосування.

 • Чи можна використовувати ополіскувач ротової порожнини Пародонтакс без спирту для щоденного використання після чищення зубів пастою Пародонтакс?

  Для найбільш ефективної дії ополіскувача ротової порожнини Пародонтакс без спирту, його варто використовувати щодня двічі на день разом із зубною пастою Пародонтакс.

 • Чи містить ополіскувач ротової порожнини Пародонтакс без спирту для щоденного використання спирт?

  Ні, спирт не входить до складу ополіскувача ротової порожнини Пародонтакс без спирту.

 • Чи залишає ополіскувач ротової порожнини Пародонтакс без спирту плями на зубах?

  В деяких випадках можливе зафарбовування зубів та язика. Його можна усунути, якщо чистити зуби двічі на день зубною пастою Пародонтакс або якщо звернутися до стоматолога. Уникнути появи плям можна, якщо не пити чай, каву або червоне вино, особливо протягом години після використання ополіскувача.
  Не застосовувати дітям до 14 років, окрім як за призначенням лікаря-стоматолога. У випадку появи подразнення припиніть застосування.

 • Що входить до складу ополіскувача ротової порожнини Пародонтакс без спирту для щоденного використання?

  Ополіскувач ротової порожнини Пародонтакс без спирту містить натрію фторид (250 ppm Фтору), щоб запобігти карієсу, і хлоргексидину диглюконат у низькій концентрації, щоб зменшити накопичення бактерій нальоту.

 • Чи містять продукти Пародонтакс триклозан?

  Ні, продукти Пародонтакс не містять триклозану.

 • Що таке гінгівіт?

  Гінгівіт — це зворотна форма захворювання ясен. Основною причиною гінгівіту є подразнення ясен через зубний наліт, шар бактерій, який безперервно накопичується навколо, на і між зубами. Це може стати причиною набряку, почервоніння та кровоточивості ясен, також це може призвести до халітозу або опущення ясен.

 • Що спричиняє захворювання ясен?

  Однією з основних причини захворювання ясен є зубний наліт, шар бактерій, який безперервно накопичується навколо, на і між зубами. Якщо не видаляти його під час регулярного чищення щіткою або ниткою, він може спричинити подразнення ясен та призвести до їхнього почервоніння та набряку, а також кровоточивості під час чищення зубів. Ця стадія захворювання ясен називається гінгівіт. Якщо ці ранні ознаки захворювання ясен не лікувати своєчасно, це може в кінцевому підсумку призвести до розвитку однієї з найбільш серйозних форм захворювань ясен, пародонтиту, який є незворотнім і може привести до втрати зубів.

 • Що стає причиною захворювання ясен (гінгівіту)?

  Симптоми захворювань ясен (гінгівіту) можуть включати в себе почервоніння, набряк ясен, неприємний запах з рота та кровоточивість ясен під час чищення зубною щіткою або ниткою.

 • Як я можу запобігти розвитку захворювання ясен (гінгівіту)?

  Правильна щоденна гігієна порожнини рота дозволяє запобігти гінгівіту, що спричиняється скупченням бактерій зубного нальоту. Чистьте зуби 2 рази на день зубною пастою Пародонтакс, яка в 4 рази ефективніше усуває основну причину кровоточивості ясен в порівнянні зі зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію *.

   

  Використовуйте зубну нитку для усунення зубного нальоту з важкодоступних ділянок між зубами. Регулярно відвідуйте стоматолога, оскільки фахівець може помітити ознаки захворювання ясен ще до появи перших симптомів.

   

  * видаляє більше зубного нальоту, основної причини кровоточивості ясен, після професійного чищення зубів в кабінеті стоматолога та подальшим чищенням зубів зубною пастою Пародонтакс (за виключенням Пародонтакс Вибілююча) із вмістом бікарбонату натрію не менше 67%, 2 рази на день у порівнянні із звичайною зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію.

 • Захворювання ясен — це поширена проблема?

  Так, захворювання ясен вражають 50% дорослих людей в усьому світі.*

   

  *CDC Perio 2016; половина американців страждають від гінгівіта.

   

   

 • Що таке захворювання ясен?

  Захворювання ясен — термін, що позначає гінгівіт, пародонтит або захворювання пародонту.

 • Чи може грубе чищення спричинити кровоточивість ясен?

  Основною причиною кровоточивості ясен є накопичення зубного нальоту на лінії ясен. Найкращий спосіб видалити цей наліт — чистити зуби двічі на день зубною пастою Пародонтакс.

 • Як я дізнаюся, що мені потрібно використовувати зубну пасту Пародонтакс?

  Зубна паста Пародонтакс призначена для людей, які мають або схильні до кровоточивості ясен. Тим не менш вона має всі переваги зубної пасти для щоденного використання з фтором, тому може бути застосована для правильного догляду за здоров’ям ротової порожнини, допомагаючи зберегти зуби міцними, ясна — здоровими, а подих — свіжим.

 • Скільки продуктів містить лінійка Пародонтакс?

  У лінійку Пародонтакс входить 9 продуктів: зубна паста Пародонтакс З фтором, зубна паста Пародонтакс Без фтору, зубна паста Пародонтакс Екстра Свіжість, зубна паста Пародонтакс Вибілююча, зубна паста Пародонтакс Ультра Очищення, зубна паста Свіжість Трав, ополіскувач ротової порожнини Пародонтакс без спирту, зубна щітка Пародонтакс Інтердентал, зубна щітка Пародонтакс Ясна та Зуби.

Поширені запитання про ополіскувач ротової порожнини Пародонтакс без спирту