Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Location:

Dentist treating a patient

ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ ЗУБНОЇ ЩІТКИ

Ваш стоматолог зможе порекомендувати як правильно обрати зубну щітку в залежності від ваших потреб. Проте існує декілька порад, що допоможуть вам вибрати нову зубну щітку:

1. Користуйтеся звичайною або ж електричною зубною щіткою - проконсультуйтеся зі стоматологом про те, яка саме підходить вам найбільше.
2. Обирайте щітку з голівкою середнього розміру, яка може дістатися задніх ділянок вашої порожнини рота.
3. Обирайте зубну щітку з м'якими або середньої жорсткості, густими та закругленими щетинками.
4. Рекомендовано змінювати зубну щітку кожні три місяці.
5. Обирайте зубну щітку з надійною та зручною ручкою.

Після того, як ви обрали зубну щітку, вона потребує належного догляду. Декілька кроків допоможуть вам зберегти максимальну чистоту та ефективність зубної щітки:

  1. Користуйтеся лише своєю зубною щіткою, адже спільне користування щіткою може спричинити розповсюдження інфекцій. Наприклад, при застуді ваші бактерії можуть потрапити до організму людини, що скористалася вашою зубною щіткою.
  2. Завжди ополіскуйте щітку чистою водою, щоб змити залишки зубної пасти або їжі. 
  3. Зберігайте зубну щітку у вертикальному положенні - наприклад, у підставці або у стакані, щоб щетинки повністю висохли після останнього використання. Не зберігайте декілька зубних щіток одна поряд з одною, щоб запобігти розповсюдженню бактерій.
  4. Не зберігайте зубні щітки у замкненому контейнері, адже це може спричинити розвиток мікроорганізмів, які призводять до появи інфекцій.

Пам'ятайте, що ви завжди можете порадитися зі стоматологом стосовно правильного вибору та догляду за зубною щіткою.