ЯК МОЖНА ЗАПОБІГТИ КРОВОТОЧИВОСТІ ЯСЕН ПІД ЧАС ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ

Здорові ясна не повинні кровоточити, тому кров в слині під час чищення зубів щіткою або зубною ниткою може бути першим сигналом захворювання ясен. Якщо ваші ясна кровоточать під час чищення зубів, обов'язково проконсультуйтеся зі стоматологом.

ЧОМУ МОЇ ЯСНА КРОВОТОЧАТЬ ПІД ЧАС ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ?

Кровоточивість ясен під час чищення зубів може бути ознакою проблем з яснами, за умови, що ви не використовуєте непідходящу для вас щітку або не чистите зуби занадто жорстко. Причиною кровоточивості ясен може стати бактеріальний наліт навколо, на та між зубами. Якщо вчасно його не усунути (зазвичай завдяки регулярному чищенню зубів), ці бактерії можуть спричинити подразнення ясен, що в свою чергу, стає причиною появи крові у слині під час чищення зубів.

Кровоточивість ясен не супроводжується болем, тим не менш, необхідно проконсультуватися зі стоматологом, якщо під час чищення зубів щіткою або зубною ниткою ви побачили в слині кров. Лікар порадить вам способи лікування кровоточивості ясен та розповість як запобігти розвитку більш серйозної стадії захворювання ясен - пародонтиту.

Але існує п'ять простих кроків, які допоможуть покращити ваш щоденний догляд за порожниною рота та знизити ризик кровоточивості ясен під час чищення зубів: