8 ОСОБЛИВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЗУБНОЇ ПАСТИ ПАРОДОНТАКС КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ЕКСТРА СВІЖIСТЬ

Здорові ясна - запорука здоров'я зубів, але їм не завжди приділяють належну увагу. Люди часто обирають зубні пасти для підтримання здоров'я зубів, очищення або відбілювання, але важливо розуміти, що турбота про ясна не менш важлива, особливо при кровоточивості ясен.

Якщо ви помітили кров під час чищення зубів або використання зубної нитки, це може бути ознакою кровоточивості ясен та першим симптомом захворювання ясен.

Якщо ігнорувати перші симптоми захворювання ясен (гінгівіт), то з часом це може призвести до більш серйозних проблем. Однією з таких проблем є пародонтит, який може призвести до втрати зубів. Що ви можете зробити, щоб захистити зуби та зберегти здоров'я ясен.

Нова зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість володіє вісьмома особливими властивостями для підтримання здоров'я ясен та укріплення зубів. Тепер не потрібно обирати між захистом зубів та здоров'ям ясен - нова зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість, якщо ви користуєтесь нею двічі на день, забезпечує і те, і інше.

ВІСІМ ОСОБЛИВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЗУБНОЇ ПАСТИ ПАРОДОНТАКС КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ЕКСТРА СВІЖIСТЬ

1. ДОПОМАГАЄ УСУНУТИ ТА ЗАПОБІГТИ КРОВОТОЧИВОСТІ ЯСЕН

Причиною кровоточивості ясен може бути зубний наліт. Він являє собою плівку з бактерій, котра постійно утворюється на зубах, навколо зубів та між ними. Нова зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість створена для людей, які страждають від кровоточивості ясен. При щоденному використані двічі на день вона знижує кровоточивість ясен на 50% ефективніше, ніж зубна паста, що не містить бікарбонат натрію*.

2. ДОПОМАГАЄ УСУНУТИ ПОЧЕРВОНІННЯ ТА ЗАПАЛЕННЯ ЯСЕН

Здорові ясна мають щільну консистенцію та світло-рожевий колір. Запалення та червоний колір ясен часто є першими симптомами захворювання ясен. При недостатній гігієні порожнини рота зубний наліт залишається на зубах та викликає подразнення ясен, що призводить до їх набряку. Щоденне чищення зубів двічі на день зубною пастою Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість допомагає повернути здоров'я вашим яснам.

3. ВИДАЛЯЄ ЗУБНИЙ НАЛІТ В 4 РАЗИ ЕФЕКТИВНІШЕ**

Основною причиною захворювання ясен є зубний наліт. Зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість містить високу концентрацію дуже дрібних частинок бікарбонату натрію, дякуючи яким вона видаляє зубний наліт в 4 рази ефективніше, ніж зубна паста, що не містить бікарбонат натрію**.

4. ДОПОМАГАЄ ЗБЕРЕГТИ ЩІЛЬНЕ ПРИЛЯГАННЯ ЯСЕН ДО ЗУБІВ

Накопичення бактеріального нальоту тягне за собою кровоточивість ясен. Якщо ігнорувати цю проблему, вона може призвети до рецесії (опущення) ясен. При цьому між яснами та зубами утворюються невеликі кармани, в яких збирається ще більше бактерій та розвивається інфекція. При цьому пошкоджуются структури, які утримують зуб на місці. Це може призвести до втрати зуба.

Щоденне чищення зубів двічі на день за допомогою зубної пасти Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість допомагає усунути бактеріальний наліт, зберігаючи надійне прилягання ясен до зубів.

5. БОРЕТЬСЯ З НЕПРИЄМНИМ ЗАПАХОМ З РОТА

Бактерії, які утворюють зубний наліт, не тільки призводять до кровоточивості ясен, але і являються частою причиною неприємного запаху з рота. Бактерії розщеплюють частинки їжі, що залишилися в ротовій порожнині; при цьому виділяється газ з неприємним запахом. Чищення зубів двічі на день зубною пастою Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість дозволяє видалити більше зубного нальоту, ніж при використанні звичайної зубної пасти, зубна паста, що не містить бікарбонат натрію. М'ятний смак зубної пасти Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість допомагає зберегти свіжість дихання.

6. ЗМІЦНЮЄ ЗУБНУ ЕМАЛЬ

Зубна емаль - тонка тверда зовнішня оболонка зубів. Емаль додає зубам білий колір та захищає їх від руйнування. Кислоти руйнують емаль зубів, приводячи до карієсу. Вони містяться в їжі та напоях, а також утворюються при розкладанні частинок їжі в порожнині рота під дією бактерій. Зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість містить фтор, який зміцнює емаль зубів, роблячи їх менш чутливими до дії кислот і допомагаючи усунути пошкодження емалі.

7. ГЛИБОКО ОЧИЩУЄ

Зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість містить дуже дрібні частинки бікарбонату натрію, завдяки яким вона видаляє зубний наліт в 4 рази ефективніше, ніж зубна паста, що не містить бікарбонат натрію.** Використання зубної пасти Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість двічі на день забезпечує глибоке очищення зубів і ясен.

8. ДБАЙЛИВО ВІДБІЛЮЄ

Зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість дбайливо видаляє наліт на поверхні зубів, що дозволяє відновити їх природну білизну.

В ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ЗУБНОЇ ПАСТИ ПАРОДОНТАКС КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ЕКСТРА СВІЖIСТЬ?

Завдяки своїм восьми особливим властивостям, зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість зберігає ваші ясна здоровими, а зуби міцними.

Якщо у вас виникли сумніви з приводу здоров'я ваших ясен або зубів, зверніться до стоматолога. Він проведе діагностику і призначить необхідне лікування.

*Kakar A, Lomax A, Siddiqi M, Wang N, Ghosh S, Bosma ML. 2014. Evaluate the Efficacy of Different Concentrations of Sodium
Bicarbonate Toothpastes. IADR General Session and Exhibition, Cape Town, South Africa. Abstract No: 754. (GSKCH Study RH01472, RH01530 and RH01763).
**видаляє більше зубного нальоту, причини кровоточивості ясен, після професійного чищення зубів в кабінеті стоматолога та подальшим чищенням зубів зубною пастою Пародонтакс (за виключенням Пародонтакс Вибілююча із вмістом бікарбонату натрія не менше 67% 2 рази на день, у порівнянні зі звичайною зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію. Звіт компанії GSK "Дослідження ефективності та переносимості зубної пасти, що містить бікарбонат натрію". 2015