Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Location:

parodontax Daily Original toothpaste and Corsodyl Intensive Treatment alcohol free mouthwash

Про пародонтакс

Про пародонтакс

Виробникам Пародонтакс довіряють як експертам в області здоров’я ясен у більш ніж 30 країнах світу. Чому? Тому що Пародонтакс допомагає зупинити кровоточивість ясен та запобігає її появі.

Кровоточивість ясен може бути ранньою ознакою їхнього захворювання, а продукція Пародонтакс розроблена спеціально для того, щоб зберегти ясна здоровими, зуби — міцними, а подих — свіжим. 

parodontax Daily product range

Наша історія

Пародонтакс має багату історію захисту здоров’я ясен. Зубна паста Пародонтакс була розроблена німецьким стоматологом доктором Фоке в 1937 році. Формула, у складі якої міститься бікарбонат натрію, відомий своїми чистячими властивостями, і досі є основою зубної пасти Пародонтакс. З того часу асортимент продуктів Пародонтакс розширився: до нього увійшли ополіскувачі ротової порожнини та зубні щітки, і Пародонтакс отримав репутацію провідного бренда у сфері догляду за яснами.

Illustration of bacteria on the gums

Наші дослідження

Як лідери у сфері догляду за яснами, ми безперервно проводимо клінічні дослідження, прагнучи поповнити свої знання в області здоров’я ясен та зрозуміти, що допомагає яснам залишатися здоровими, та як боротися із захворюваннями ясен. У рамках наших клінічних програм ми постійно проводимо оцінку й подальше вдосконалення лінійки зубних паст, ополіскувачів ротової порожнини й зубних щіток Пародонтакс. Уся наша діяльність заснована на науковому підході, який дозволяє розробляти найбільш ефективні продукти для зміцнення здоров’я ясен і зубів.

Як працює зубна паста пародонтакс для щоденного використання?

Зубна паста Пародонтакс розроблена спеціально для усунення причин кровоточивості ясен. Її низькоабразивна формула з бікарбонатом натрію дозволяє руйнувати плівку, яка містить бактерії зубного нальоту, які й є причиною подразнення та кровоточивості ясен. Доведено, що якщо чистити зуби два рази на день, зубна паста Пародонтакс значно зменшує кількість зубного нальоту та ефективно бореться із запаленням і кровоточивістю ясен*. 

* 4. Kakar A, Lomax A, Siddiqi M, Wang N, Ghosh S, Bosma ML. 2014. Evaluate the Efficacy of Different Concentrations of Sodium
Bicarbonate Toothpastes. IADR General Session and Exhibition, Cape Town, South Africa. Abstract No: 754. (GSKCH Study RH01472, RH01530 and RH01763).

parodontax daily toothpaste