Location:

Woman brushing her teeth
Woman brushing her teeth

Симптоми
захворювань ясен

Прокрутіть вниз, щоб
дізнатися більше про симптоми

Ви на шляху до проблем ясен?

 • Кровоточивість ясен

  Illustration of a bleeding gum

  Здорові ясна не кровоточать, тому, якщо ви бачите кров, коли чистите зуби, це може бути ознакою захворювання ясен.

  Однією з основних причин кровоточивості ясен є наліт — тонкий шар з бактерій, який постійно формується на зубах. Якщо бактерії не видалити, вони можуть стати причиною подразнення та кровоточивості ясен. Спльовування крові під час чищення зубів може бути ранньою ознакою захворювання ясен і першою зупинкою на шляху до втрати зуба.

  Дізнатися більше

 • Неприємний запах з рота

  Illustration of bacteria within the gums, highlighted by a magnifying glass

  Неприємний запах з рота, або халітоз, має багато причин, проте це може бути також ознакою захворювання ясен.

  Зубний наліт — одна з головних причин кровоточивості ясен — може також спричинити неприємний запах з рота. Разом з нальотом у вашому роті залишаються часточки їжі, що також може стати причиною неприємного запаху з рота. Це призведе до неприємного запаху з рота, який змушує людину ніяковіти, а також може бути ранньою ознакою захворювання ясен.

  Дізнатися більше

 • Набряк ясен

  Illustration of swollen gums

  Набряклі або запалені ясна можуть виглядати червоними та набряклими й можуть бути ранньою ознакою захворювання ясен.

  Найбільш частою причиною запалених або набряклих ясен є наліт бактерій, що утворюється на, навколо і між зубами. Якщо бактерії не будуть видалені, як правило, за допомогою чищення, це може викликати запалення ясен навколо зуба. Згодом запалення може поширитися на лунку, яка утримує зуб, або навіть призвести до серйозних захворювань ясен.

  Дізнатися більше

 • Опущення ясен

  Illustration of receding gums

  Опущення ясен повільно виникає, коли ясна нещільно прилягають до зубів. Якщо це не лікувати, корені зубів можуть оголюватися.

  Однією з перших ознак опущення ясен може бути чутливість зубів, але ви можете також помітити, що зуб виглядає довшим, ніж зазвичай, або що ваші ясна мають інший вигляд. Незважаючи на те, що опущення ясен є доволі звичайною стоматологічною проблемою, її не слід ігнорувати, адже вона може бути ознакою захворювання ясен.

  Дізнатися більше

 • Втрата зуба

  Illustration of a loose tooth

  Втрата зуба може бути спричинена однією із найважчих форм захворювання ясен — пародонтитом. 

  Пародонтит — це запальний процес в тканинах, зв’язках і кістках, які оточують і підтримують зуби. Він може з’явитися, коли такі симптоми, як кровоточивість ясен, що пов’язані з гінгівітом, залишають без лікування. Пародонтит є незворотнім і може призвести до втрати зуба, ось чому надзвичайно важливо лікувати найперші симптоми, не дозволяючи хворобі зайти занадто далеко.

  Дізнатися більше

Parodontax Daily Original Toothpaste

Пародонтакс — це спеціально розроблена зубна паста з фтором. Вона в 4 рази ефективніше бореться з причиною кровоточивості ясен, ніж звичайна зубна паста*. Фізично видаляючи накопичення бактерій зубного нальоту уздовж лінії ясен, вона допомагає яснам щільно прилягати до зубів.

Клінічно доведено, що за умови використання двічі на день, зубна паста Пародонтакс допомагає зупинити та запобігти кровоточивості ясен. Вона також підходить до щоденного застосування, адже вона зміцнює зуби** та робить подих свіжим.

Доповніть процедуру догляду за ротовою порожниною ополіскувачем ротової порожнини Пародонтакс без спирту та зубною щіткою Пародонтакс.

Дізнатися більше про те, як пародонтакс може допомогти вам зійти зі шляху до проблем ясен, тут.

Подивитися продукти

*Видаляє більше зубного нальоту, ніж звичайна зубна паста, яка не містить бікарбонат натрію, після професійного чищення зубів і чищення зубів двічі на день.
**Крім зубної пасти без фтору.