Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Location:

Symptoms
Symptoms

Симптоми захворювань ясен

Неприємний запах з рота та захворювання ясен: що ви маєте знати

Що таке халітоз?

Халітоз — це медичний термін, що означає неприємний запах з рота. Існує багато причин його появи. Вони можуть залежати від того, що ми їмо і п'ємо, а також від того, наскільки добре ми піклуємося про наші зуби та ясна. 

Якщо ви помічаєте, що маєте неприємний запах з рота, це також може бути ознакою більш серйозної проблеми, наприклад такої, як захворювання ясен.

Illustration of bacteria within the gums, highlighted by a magnifying glass

Кровоточивість ясен і халітоз

Зубний наліт — це одна з головних причин кровоточивості ясен (гінгівіту). Якщо дозволити бактеріям накопичитися у вашій ротовій порожнині, вироблені токсини можуть викликати неприємний запах з рота. Разом з нальотом у вашому роті залишаються часточки їжі, що також може стати причиною неприємного запаху з рота.

Людина може страждати та ніяковіти через неприємний запах з рота, особливо коли мова йде про контакти у життєвих ситуаціях, або про те, щоб наблизитись до когось.

Як пародонтакс може допомогти?

За умови використання 2 рази на день зубна паста Пародонтакс з фтором в 4 рази ефективніше бореться з нальотом, головною причиною кровоточивості ясен. За умови використання 2 рази на день ця зубна паста допоможе зберегти ясна здоровими, зуби — міцними, а подих — завжди свіжим.

Однак важливо пам’ятати, що зубний наліт є лише одним з цілого ряду можливих причин неприємного запаху з рота, тому обов’язково проконсультуйтесь з вашим стоматологом, якщо у вас є будь-які проблеми.